Акустична система HL Audio WS-64
HL Audio WS-64 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HL Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HL Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HL Audio WS-64
Інсталяційна акустична система Hl Audio WS64 | 2 875 грн. |
Инсталяционная акустическая система Hl Audio WS64 | 2 876 грн. |
Инсталляционная акустика HL AUDIO WS64 | 2 875 грн. |
Стельова / всепогодня акустика HL AUDIO WS64 | 2 875 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи HL Audio WS-64:
- Модифікація моделі WS-64R не працює в 100-вольтової системі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →