Акустична система HL Audio WS-54
HL Audio WS-54 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HL Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HL Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HL Audio WS-54
Инсталляционная акустическая система Hl Audio WS54 | 2 517 грн. |
Інсталяційна акустична система Hl Audio WS54 | 2 517 грн. |
Инсталляционная акустика Hl Audio WS54 | 2 516 грн. |
Стельова / всепогодня акустика HL AUDIO WS54 | 2 516 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи HL Audio WS-54:
- Модифікація моделі WS-54R не працює в 100-вольтової системі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →