Каструля HOLMER CR-12520-SS
Фото 6 |
HOLMER CR-12520-SS |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER CR-12520-SS
Усі ціни 6 →Каструля з кришкою H?lmer Tasty Life (2л) (CR-12520-SS) | 545 грн. |
Holmer CR-12520-SS | 479 грн. |
Holmer CR-12520-SS | 475 грн. |
Holmer CR-12520-SS | 613 грн. |
Каструля з кришкою Holmer CR-12520-SS 2 л 16 см | 830 грн. |
Каструля з кришкою Holmer CR-12520-SS 2 л 16 см | 673 грн. |
Модификації HOLMER CR-12520-SS
Ціни на HOLMER CR-12520-SS |
---|---|---|---|---|
HOLMER CR-12520-SS | від 475 грн. | 7 пропозицій | ||
HOLMER CR-12527-SS | від 529 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER CR-12538-SS | від 592 грн. | 7 пропозицій | ||
HOLMER CR-12550-SS | від 596 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER CR-12560-SS | від 725 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →