Газовий котел Bosch Condens GC7000i W 24/28 C 25.1 кВт
Фото 3 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Condens GC7000i W 24/28 C 25.1 кВт
Усі ціни 34 →Котел газовий конденсаційний Bosch Condens GC7000iW 24/28 CB 23 | 59 500 грн. |
Конденсаційний газовий котел Bosch GC7000i W 24/28 C 23 7736901390 | 79 900 грн. |
Газовий конденсаційний котел BOSCH CONDENS GC7000iW 24/28C 134879 | 70 382 грн. |
Газовий котел BOSCH Condens 7000i W GC7000iW 24/28 C 23 | 61 951 грн. |
Конденсационный газовый котел Bosch GC7000iW 24/28 CB 23 7736901389 | 79 900 грн. |
Ім'я компанії Bosch стало прозивним, коли мова заходить про хваленому німецькому якості збірки. Щоб не бути голослівними, давайте розкладемо по поличках таємницю газового котла Condens GC7000i W 24/28 C.
Сімейство «конденсационников»
Приставка Condens в повному неймінгу моделі недвозначно натякає про належність котла до загону «конденсационников». При рівній теплової потужності з традиційними котлами, цей тип опалювального обладнання забезпечує економію газу близько 7-9 % за рахунок додаткового охолодження продуктів згорання і вилучення прихованої теплоти конденсації водяної пари. У підсумку за весь опалювальний сезон можна некисло заощадити на оплаті рахунків за «блакитне паливо».
Двоконтурна компонування
Теплової потужності котла (24 кВт) вистачає на ефективний прогрів приміщень площею близько 200 м². Водночас агрегат готує гарячу воду для контуру ГВП, роблячи це за лічені секунди після запуску завдяки функції швидкого старту. Нагрів води для контуру водопостачання проводиться в пластинчастому теплообміннику.
Особливий шарм
На варту безперебійного функціонування котла поставлені система іонізаційного контролю полум'я (виключає витік газу при загасанні пальника), захисні функції від включення «на суху», замерзання і перегріву, а також автоматика контролю тяги в димарі. Наявність на борту пристрою модуля Wi-Fi дозволяє інтегрувати Bosch Condens GC7000i W 24/28 C в екосистему «розумного» будинку. В довершення фасад корпусу агрегата прикритий ударостійким склом Titanium Glass, яке надає зовнішньому вигляду котла особливого шарму.
Модификації Bosch Condens GC7000i W 24/28 C
Ціни на Bosch Condens GC7000i W 24/28 C |
---|---|---|---|---|
Bosch Condens GC7000i W 14/24 C 15.2 кВт | від 56 676 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Condens GC7000i W 24/28 C 25.1 кВт | від 52 884 грн. | 36 пропозицій | ||
Bosch Condens GC7000i W 30/35 C 30.3 кВт | від 63 243 грн. | 19 пропозицій |