Проточний водонагрівач Hotpoint-Ariston AURES SLIM MULTI SM 10.5 (3520218)
Відео 2Фото 6 |
Hotpoint-Ariston AURES SLIM MULTI SM 10.5 4.4 л/хв 7.7 кВт 6 л/хв 10.5 кВт |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston AURES SLIM MULTI SM 10.5
Водонагреватель проточный Ariston AURES SM 10.5 3195236 | 5 900 грн. |
Проточний водонагрівач Ariston AURES SM 10.5 | 5 900 грн. |
Ariston Електричний проточний водонагрівач Ariston AURES SM 10.5 3195236 | 5 900 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hotpoint-Ariston AURES SLIM MULTI SM 10.5
Ціни на Hotpoint-Ariston AURES SLIM MULTI SM 10.5 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston AURES SLIM MULTI SM 7.7 | від 4 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston AURES SLIM MULTI SM 10.5 | від 5 900 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →