Бойлер Hotpoint-Ariston BCH 200L
Hotpoint-Ariston BCH 200L |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston BCH 200L
Ariston Ariston BCH CD1 200 ARI - EU (3070503) | 34 528 грн. |
Бойлер косвенного нагрева Ariston BCH CD1 200 ARI-E 3070503 | 33 119 грн. |
Ariston Бойлер непрямого нагріву Ariston BCH CD1 200 ARI - EU 3070493 | 34 100 грн. |
Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Ariston BCH CD1 200 ARI-EU (307050 | 34 528 грн. |
Водонагрівач Ariston BCH CD1 200 ARI-EU (3070503) | 37 981 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston BCH 200L
Ціни на Hotpoint-Ariston BCH 200L |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston BCH 120L | від 26 805 грн. | 10 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston BCH 160L | від 30 797 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston BCH 200L | від 33 119 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо