Посудомийна машина Hotpoint-Ariston HFC 3C26 W C UK білий
Фото 32 |
Посудомийка бренду Hotpoint-Ariston відрізняється збільшеною до 14 комплектів посуду місткістю, а також хорошим співвідношенням ціни і функціональності. Так, модель підтримує 7 програм, у тому числі три автоматичні (інтенсивну, нормальну і швидку), в яких основні робочі параметри визначає сенсор чистоти і інші датчики. Також в посудомийній машині Hotpoint-Ariston HFC 3C26 є експрес і еко миття, дезінфекція та вимочування.
Доповнює цей набір програм, режим половинного завантаження з можливістю вибору кошика, в який розміщується посуд. При великій місткості модель характеризується економним споживанням ресурсів: в рік на електролічильнику вона «намотає» не більше 265 кВт (клас A++), а витрата води за цикл починається від 9 літрів. З інших особливостей варто виділити наявність таймер відстрочки запуску 24 години системи регулювань кошиків Flexiload, функції захисту від дітей.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston HFC 3C26 W C UK білий
Усі ціни 6 →Hotpoint HFC 3C26 F X | 21 320 грн. |
Hotpoint HFC 3C26 F X | 21 853 грн. |
Посудомоечная машина Hotpoint-Ariston Ariston HFC 3C26 F X | 22 915 грн. |
Hotpoint HFC 3C26 F X | 22 386 грн. |
Посудомийна машина Hotpoint-Ariston Ariston HFC 3C26 F X | 22 909 грн. |
Посудомийна машина Hotpoint-Ariston ARISTON HFC 3C26 F X | 22 919 грн. |