Бойлер Hotpoint-Ariston PRO R 100 VT (3201816)
Фото 4 |
Hotpoint-Ariston PRO R 100 VT |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston PRO R 100 VT
Усі ціни 32 →Ariston Ariston PRO1 R 100 VTD 1,8K 3201816 | 8 099 грн. |
Бойлер комбінований Ariston PRO1 R 100 VTD 1,8K (3201816) 3201816 | 8 100 грн. |
Водонагреватель Ariston PRO1 R 100 VTD 1,8K 3201816 | 8 100 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 R 100 VTD 1,8 K 100 л, непрямий нагрів, мех. упр | 7 386 грн. |
Комбінований водонагрівач Ariston PRO R 100 VTD 1,8 K | 8 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Виробників побутових водонагрівачів багато, і коли довелося робити вибір між ними, я навіть трохи розгубився. У результаті купив компромісний варіант - бойлер відомого європейського бренду, але зроблений у Росії. Сподіваюся, що контроль якості у них на висоті і згодом я не пошкодую про покупку. А поки що бойлер тільки тішить. Ця модель має відносно невеликі розміри при значній об'ємі 80 літрів і місце під її установку знайти зовсім нескладно. Приємний зовнішній вигляд, сучасний та суворий. Чудово вписався в інтер'єр ванної кімнати. Встановлено потужні мідні тени. При цьому споживаний струм не перевищує 10А, що легко забезпечує будь-яке нормально виконане домашнє проведення. Може гріє воду до 75 градусів і робить це досить швидко - всього за дві з копійками години. Я виставив терморегулятор на 60 градусів і до такої температури води нагрівається десь за 90 хвилин. Безпечний. Керується простим та надійним механотермічним регулятором. Є захист від перегріву і від надлишкового тиску. Крім цього, він має спеціальне захисне покриття внутрішньої поверхні бака, яке не дає їй кородувати і продовжує термін служби бойлера. Ціна в порівнянні з вітчизняними марками висока, але після того, як я почув про якість наших водонагрівачів, ні краплі не шкодую про витрачені гроші. користуюся Hotpoint-Ariston PRO R 80 VT місяць і більше |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Hotpoint-Ariston PRO R 100 VT
Ціни на Hotpoint-Ariston PRO R 100 VT |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston PRO R 80 VT | від 7 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston PRO R 100 VT | від 6 950 грн. | 32 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PRO R 150 VT | від 23 206 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →