SSD Apacer AST280 AP240GAST280-1 240 ГБ
Apacer AP240GAST280-1 |
|
Недорогий внутрішній SSD-накопичувач об'ємом 240 Гб, виконаний у форм-факторі M. 2 2280. Підтримує інтерфейс SATA 3, виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання в якості системного диска в стаціонарних або мобільних комп'ютерах початкового/базового рівня. Показує високу енергоефективність, відмінну швидкість лінійного читання/запису (520/495 МБайт/с) і високу латентність.
Заснований на популярному контролері Phison PS3111-S11 (вбудований DRAM-буфер-32 Мб), працюючим у зв'язці з 64-шарової 3D TLC NAND флеш-пам'яттю. Повноцінно підтримує моніторинг SMART, технології NCQ, Trim і апаратну LDPC-корекцію. Функція SLC-кешування забезпечує високу швидкість операцій запису в рамках SLC-буфера. SSD-накопичувач Apacer AST280 M. 2 AP240GAST280-1 може стати вдалою заміна системного HDD. Така модернізація дасть змогу у 2,5-4 рази прискорити завантаження операційної системи і ресурсномістких додатків. Швидке завантаження рівня/карти або непомітна динамічне підвантаження частин великого ігрового світу не залишать байдужим більшість ощадливих геймерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AST280 AP240GAST280-1 240 ГБ
Усі ціни 7 →Накопитель SSD M.2 2280 240GB Apacer (AP240GAST280-1) | 1 123 грн. |
Apacer M.2 2280 240GB AP240GAST280-1 | 999 грн. |
SSD накопитель Apacer AST280 240 GB (AP240GAST280-1) AP240GAST280-1 | 1 003 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 240GB Apacer (AP240GAST280-1) AP240GAST280-1 | 953 грн. |
Apacer Накопичувач SSD M.2 2280 240GB Apacer (AP240GAST280-1) AP240GAST280 | 953 грн. |
Apacer AST280 240GB M.2 SATA TLC (AP240GAST280-1) AP240GAST280-1 | 849 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 240GB Apacer (AP240GAST280-1) | 1 061 грн. |
И вообще он норм работает?
Материнская плата: Gigabyte GA-AB350M-DS3H V2 rev. 1.1
Модификації Apacer AST280 AP240GAST280-1
Ціни на Apacer AST280 AP240GAST280-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AST280 AP120GAST280-1 120 ГБ | від 549 грн. | 7 пропозицій | ||
Apacer AST280 AP240GAST280-1 240 ГБ | від 849 грн. | 7 пропозицій | ||
Apacer AST280 AP480GAST280-1 480 ГБ | від 1 399 грн. | 4 пропозиції |