БФП HP Smart Tank 7305
Відео 2Фото 7 |
Багатофункціональний кольоровий струменевий пристрій 3-в-1 для обслуговування потреб малого бізнесу та помірних обсягів друку (рекомендований 800 стор, максимальний до 5000 стор). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований активне використання у межах домашнього чи малого офісу. Є повноцінним офісним комбайном з високим ступенем інтеграції, здатним виконувати функції кольорового струминного принтера з автоматичним двостороннім друком, планшетного сканера з механізмом автоподачі оригіналів (до 35 стор) та копіювального апарату.
Найважливішою особливістю МФУ HP Smart Tank 7305 стала знижена вартість друку, яка досягається за рахунок використання заводської системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ, однієї заправки вистачить на 4000 ч/б стор). Також варто відзначити можливість інтеграції в бездротовий Wi-Fi-мережі та підтримку оперативного прямого друку документів та фотографій зі смартфонів, планшетів та ноутбуків «по повітрю». Завдяки цій моделі користувач отримує можливість самостійно друкувати будь-які маркетингові та інформаційні матеріали, виготовити ч/б та кольорові рекламні брошури, конверти із символікою та робочі документи.
Купити HP Smart Tank 7305
Усі ціни 10 →HP Smart Tank 7305 | 12 800 грн. |
БФП HP Smart Tank 7305 | 14 902 грн. |
HP Smart Tank 7305 (28B75ABHC) | 16 564 грн. |
Hp Smart Tank 7306 4800X1200 28Ppm Prnt/Cpy/Scn (28B76A) | 18 240 грн. |
Hp Smart Tank 7306 4800X1200 28Ppm Prnt/Cpy/Scn (28B76A) | 18 696 грн. |