БФП HP LaserJet Pro 4102DW
Відео 1Фото 5 |
Швидкодіючий багатофункціональний лазерний пристрій 3-в-1 з мережним кабельним і бездротовим інтерфейсом для щоденного офісного друку та копіювання одно/двосторонніх документів. Здібно справлятися з підвищеними навантаженнями: місячний об'єм друку/копіювання до 4000 стор, піковий - 80000 стор/міс. Цей універсальний офісний комбайн здатний виконувати функції швидкісного монохромного лазерного принтера із системою автоматичного дуплексного друку (40 стор/хв), продуктивного сканера з механізмом автоподачі оригіналів та функцією сканування двох сторін листа за прохід (подача до 50 стор, швидкість до 38 стор/хв).
та зручного копіювального апарату з функцією швидкого масштабування від 25 до 400%. МФУ HP LaserJet Pro 4102DW позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований обслуговування потреб малих і середніх робочих груп. Оперативно прогрівається може швидко вивести першу сторінку (з режиму готовності за 6,3 сек). Вбудований контролер Gigabit Ethernet LAN полегшує інтеграцію в мережну інфраструктуру, а дводіапазонний модуль Wi-Fi 5 забезпечує прямий друк з мобільних пристроїв. Крім цього, МФУ підтримує виведення документів та зображень із USB-носіїв. Працює з картриджами HP 149A (2900 стор) або HP 149Х (9500 стор). Для великих програм друку вміст стандартної системи подачі паперу розширюється до 900 стор.
Купити HP LaserJet Pro 4102DW
Усі ціни 23 →БФП HP LaserJet Pro 4102dwe (2Z622E) | 21 999 грн. |
БФП Hp LaserJet Pro 4102dw (2Z622F) | 15 667 грн. |
МФУ Hp LaserJet Pro 4102dw (2Z622F) | 15 461 грн. |
HP LaserJet Pro 4102dwe (2Z622E) | 16 199 грн. |
HP LaserJet Pro 4102dwe MFP HP+ Instant Ink (2Z622E) | 18 491 грн. |