БФП HP Smart Tank 580
Відео 6Фото 14 |
Компактний, надійний та малошумливий струменевий кольоровий багатофункціональний пристрій 3-в-1 з швидкодіючим процесором, вбудованим модулем Wi-Fi 4 та встановленою виробником системою безперервної подачі чорнила (СНПЧ) для підвищених об'ємів монохромного та кольорового друку (до 3000 стор/). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на ефективну роботу в умовах домашнього або малого офісу.
Підійде для ситуацій, де потрібно мінімізувати технічне обслуговування. Є повноцінним офісним комбайном з високим ступенем інтеграції, який здатний виконувати роль монохромного/кольорового струменевого принтера (12/5 стор/хв), планшетного сканера з CIS-сенсором та копіювального апарату з функцією швидкого масштабування. Наявність СНПЧ трохи збільшує вартість пристрою і радикально знижує таку важливу характеристику, як собівартість друку. До вагомих плюсів також потрібно віднести великий стартовий набор чорнила, якого вистачить на 1,5-3 роки використання (18000 монохромних сторінок і до 8000 сторінок у кольорі). Надає можливість самостійно виготовити маркетингові та інформаційні матеріали, швидко роздрукувати ч/б та кольорові брошури, конверти із символікою, робочі документи та навіть фотографії.
Купити HP Smart Tank 580
Усі ціни 160 →БФП HP Smart Tank 581 Wi-Fi (4A8D4A) | 6 999 грн. |
Многофункциональное устройство HP Smart Tank 585 All-in-One Printer (1F3Y4 | 9 499 грн. |
БФП HP Smart Tank 580 + Wi-Fi (1F3Y2A) | 8 179 грн. |
HP Smart Tank 585 Wireless All-in-One (1F3Y4A) | 6 999 грн. |
Бфп HP Smart Tank 580 Wi-Fi (1F3Y2A) | 7 935 грн. |