БФП HP Smart Tank 670
Відео 25Фото 10 |
Універсальний струменевий багатофункціональний пристрій, здатний виконувати функції кольорового принтера, копіювального апарата та планшетного сканера. Модель представлена на ринку в 2021 році в рамках сімейства пристроїв Smart Tank від HP, позиціонується в середній ціновий діапазон і може бути хорошим вибором для застосування в умовах домашнього/малого офісу. Серед важливих переваг – підтримка автоматичного двостороннього друку, а також використання системи безперервної подачі чорнила, яка практично забезпечує помітне зниження вартості кожного окремого відбитка.
МФУ HP Smart Tank 670 має середню швидкість друку - до 22 стор/хв для ч/б і до 21 стор/хв для кольору, чого, втім, цілком достатньо для комфортного повсякденного використання. Але при цьому може похвалитися досить високою якістю роботи — максимальна роздільна здатність зображення, що виводиться на друк, становить 4800x1200 dpi. Планшетний сканер з CIS-сенсором здатний створювати якісні цифрові копії з роздільною здатністю 1200х1200 dpi та 24-бітною глибиною кольору. Традиційно, як для сучасної моделі, передбачена можливість проводового (USB) та бездротового підключення (Wi-Fi 5 та Bluetooth). Також користувач може надсилати завдання друку безпосередньо зі смартфона або планшета.
Купити HP Smart Tank 670
Усі ціни 59 →Многофункциональное устройство HP Smart Tank 670 c Wi-Fi (6UU48A) | 14 683 грн. |
БФП HP Smart Tank 670 + Wi-Fi (6UU48A) | 12 000 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 кол. HP Smart Tank 670 з Wi-Fi (6UU48A) 6 | 15 099 грн. |
БФП струйное HP Smart Tank 670 з Wi-Fi (6UU48A) 6UU48A | 15 099 грн. |
БФП Hp Smart Tank 670 Wi-Fi (6UU48A) Ua | 15 099 грн. |
вартість, інтеграція з мобільним телефоном. Якість кольорового друку нижче середнього (все дуже тьмяно, як у серпанку) Вячеслав: користуюся HP Smart Tank 670 менше місяця |