БФП HP Color LaserJet Pro M183FW (7KW56A)
Відео 6Фото 6 |
Кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій 4-в-1 для виконання завдань оперативної монохромного/кольорового друку, сканування, монохромного/кольорового копіювання документів та прийому/передачі факсів. Позиціонується як одна з найбільш доступних кольорових БФП Hewlett-Packard, орієнтоване на використання в малому/середньому офісі в якості локального або мережного пристрою.
Забезпечує продуктивну монохромний та кольоровий друк з технологією HP ImageREt 3600 і роздільною здатністю 600х600 т/дюйм, чого цілком достатньо для виведення документів бездоганної якості. Планшетний CIS-сканер працює з оптичним дозволом 300 dpi в режимі копіювання і здатний підвищувати деталізацію до 1200 dpi при створенні цифрових копій документів. Також варто відзначити, що БФП HP LaserJet Pro M183FW обладнаний системою автоподачі оригіналів (до 35 стор) і модулем факсу. Завдяки вбудованому адаптера Fast Ethernet LAN, легко вбудовується в мережеву інфраструктуру. Інтегрований двохдіапазонний контролер стандарту Wi-Fi 5 забезпечує прямий друк зображень і документів зі смартфонів, планшетів і ноутбуків. Фірмова технологія динамічної безпеки допоможе розпізнати підроблені видаткові матеріали.
Купити HP Color LaserJet Pro M183FW
Усі ціни 61 →БФП HP Color LJ Pro M183fw + Wi-Fi (7KW56A) | 13 800 грн. |
Многофункциональное устройство HP Color LJ Pro M183fw (7KW56A) | 21 799 грн. |
БФП HP Color LaserJet Pro M183fw + Wi-Fi (7KW56A) | 14 784 грн. |
БФП лазерний HP Color LJ Pro M183fw з Wi-Fi (7KW56A) 7KW56A | 21 799 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 кол. HP Color LJ Pro M183fw з Wi-Fi (7KW5 | 21 799 грн. |