БФП HP LaserJet M234DW
Відео 9Фото 6 |
Продуктивне монохромне лазерне МФУ, яке може стати відмінним рішенням для домашнього використання або оснащення малих робочих груп. Серед ключових особливостей моделі – висока швидкість друку (30 стор/хв) та підтримка функції автоматичного двостороннього друку, що дозволяє максимально швидко роздруковувати навіть об'ємні документи. Максимальна роздільна здатність друку не перевищує 600х600 dpi, але це не повинно стати особливою проблемою, враховуючи, що пристрій повністю монохромний і головним чином розрахований на роботу з документами.
МФУ HP LaserJet M234DW може замінити собою швидкодіючий лазерний принтер, копіювальний апарат та сканер. Повного заряду картриджа достатньо для створення 1100 сторінок відбитків. На окрему увагу заслуговує розширений перелік підтримуваних інтерфейсів підключення, включаючи дротові USB і LAN, а також бездротовий Bluetooth і Wi-Fi 5 з функцією Wi-Fi Direct і AirPrint для прямого друку безпосередньо зі смартфонів і планшетів. Панель управління має невеликий монохромний дисплей діагоналлю 1,27 дюйма.
Купити HP LaserJet M234DW
Усі ціни 27 →МФУ HP LaserJet MFP M234dw (6GW99F) | 9 725 грн. |
БФП HP LaserJet M234dwe (6GW99E) | 6 799 грн. |
БФП HP LaserJet MFP M234dwe (6GW99E) | 8 239 грн. |
HP LaserJet MFP M234dwe (6GW99E) | 7 299 грн. |
БФП HP LaserJet MFP M234dw (6GW99F) | 7 299 грн. |