БФП HP Smart Tank 520 (1F3W2A)
Фото 6 |
Порівняно компактний струменевий кольоровий багатофункціональний пристрій 3-в-1 із попередньо встановленою заводською системою безперервної подачі чорнила, швидким процесором для оперативної обробки завдань друку та низьким енергоспоживанням. Є повноцінним комбайном з високим ступенем інтеграції, здатним виконувати роль монохромного/кольорового струминного принтера, планшетного CIS-сканера та цифрового копіювального апарату з функцією швидкого масштабування.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019, орієнтований на застосування в умовах домашнього або малого офісу. Пристосований до виконання невеликим місячних програм друку (до 800 стор/міс). Штатна система безперервної подачі чорнила дещо підвищує вартість пристрою (порівняно з моделями, обладнаними традиційними картриджами), проте радикально знижує собівартість друку.
Завдяки цій обставині БФП HP Smart Tank 520 буде правильним вибором для активного монохромного та кольорового друку або копіювання документів, ділової графіки, фотоматеріалів. З таким пристроєм прямо в офісі можна друкувати будь-які маркетингові та інформаційні матеріали, швидко виготовляти ч/б та кольорові рекламні брошури, конверти з корпоративною символікою, робочі документи та фотографії без полів.
Купити HP Smart Tank 520
Усі ціни 32 →Многофункциональное устройство HP Smart Tank 520 All-in-One Printer (1F3W2 | 8 399 грн. |
БФП струменевий A4 HP Smart Tank 520 (1F3W2A) 1F3W2A | 8 399 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 HP Smart Tank 520 (1F3W2A) 1F3W2A | 8 399 грн. |
БФП Hp Smart Tank 520 (1F3W2A) Ua | 8 399 грн. |
МФУ Hp Smart Tank 520 (1F3W2A) Ua | 8 399 грн. |