Монітор Lenovo T24i-30 23.8 " чорний
Фото 12 |
Lenovo T24i-30 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
У конструкції підставки передбачено кріплення мобільного телефону.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo T24i-30 23.8 " чорний
Усі ціни 32 →Lenovo 23.8" ThinkVision T24i-30 (63CFMATXUA) Black 63CFMATXUA | 5 135 грн. |
Монiтор 23.8" Lenovo ThinkVision T24i-30 (63CFMATXUA) | 5 135 грн. |
Монітор Lenovo T24i-30 (63CFMATXUA) | 5 126 грн. |
Монітор 23.8" LENOVO ThinkVision T24i-30 (63CFMATXUA) 63CFMATXUA | 5 135 грн. |
Монітор 23.8" LENOVO ThinkVision T24i-30 (63CFMATXUA) | 5 135 грн. |
ще 20 пропозицій