Змішувач Ibergrif Roma M14850 IB0051
Ibergrif Roma M14850 IB0051 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif Roma M14850 IB0051
Усі ціни 10 →Змішувач для кухні IBERGRIF ROMA M14850 IB0051 | 1 532 грн. |
Ibergrif Смеситель для кухни IBERGRIF ROMA M14850 (IB0051) | 1 532 грн. |
Змішувач для кухонної мийки IBERGRIF ROMA M14850 | 1 532 грн. |
Змішувач для кухні IBERGRIF ROMA M14850 (IB0051) | 1 532 грн. |
Змішувач для кухні IBERGRIF ROMA M14850 (IB0051) | 2 068 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →