Змішувач Haiba Nikas 003 HB0869
Haiba Nikas 003 HB0869 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Nikas 003 HB0869
Усі ціни 13 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA NIKAS 003 хром латунь з душовим набо | 1 525 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba NIKAS 003 (HB0869) | 1 525 грн. |
Змішувач для душа Haiba NIKAS 003 HB0869 | 1 525 грн. |
Змішувач для душу Haiba NIKAS 003 (HB0869) | 1 525 грн. |
Змішувач для душа Haiba NIKAS 003 (HB0869) | 1 525 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →