Унітаз Idevit Neo Classic 3304-0616
Фото 2 |
Idevit Neo Classic 3304-0616 |
|
Сидіння з кришкою купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Neo Classic 3304-0616
Усі ціни 14 →Унітаз без сидіння IDEVIT NEO CLASSIC 3304-0616 | 5 306 грн. |
Унітаз підвісний Idevit Neo Classic Rimless (3304-0616) 3304-0616 | 5 306 грн. |
Чаша подвесного унитаза IDEVIT Neo Classic Iderimless (3304-0616) белый | 5 306 грн. |
Підвісний унітаз Idevit Neo Classic (3304-0616) | 5 306 грн. |
Унитаз Idevit Neo Classic 3304-0616 | 5 306 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →