Умивальник Idevit Neo Classic 3301-0655 680 мм
Фото 7 |
Idevit Neo Classic 3301-0655 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Neo Classic 3301-0655 680 мм
Усі ціни 6 →Прямокутна раковина 68 см IDEVIT NEO CLASSIC 3301-0655 | 3 548 грн. |
Умывальник IDEVIT Neo Classic (3301-0655) белый | 3 548 грн. |
Раковина Idevit Neo Classic (3301-0655-0088) | 4 859 грн. |
Раковина на стільницю 68 см IDEVIT NEO CLASSIC 3301-0655-0088 | 4 859 грн. |
Умывальник IDEVIT Neo Classic (3301-0655-0088) белый/декор золото | 4 859 грн. |
Раковина Idevit Neo Classic (3301-0655) | 3 548 грн. |
Модификації Idevit Neo Classic 3301-0655
Ціни на Idevit Neo Classic 3301-0655 |
---|---|---|---|---|
Idevit Neo Classic 3301-0655 680 мм | від 3 548 грн. | 6 пропозицій | ||
Idevit Neo Classic 3301-0805 850 мм | від 4 561 грн. | 34 пропозиції | ||
Idevit Neo Classic 3301-1005 1040 мм | від 7 273 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →