Умивальник Idevit Neo Classic 3301-0805 850 мм (3301-0805-0088)
Фото 4 |
Idevit Neo Classic 3301-0805 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Neo Classic 3301-0805 850 мм
Усі ціни 33 →Раковина 85 см IDEVIT NEO CLASSIC 3301-0805-0088 | 5 992 грн. |
Раковина Idevit Neo Classic 85 см (3301-0805) 3301-0805 | 4 561 грн. |
Умывальник IDEVIT Neo Classic (3301-0805-0088) белый/декор золото, (50*85) | 5 992 грн. |
Раковина Idevit Neo Classic (3301-0805-0088) | 5 992 грн. |
Умывальник IDEVIT Neo Classic 85 (3301-0805-0088) kova-3301-0805-0088 | 5 992 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Idevit Neo Classic 3301-0805
Ціни на Idevit Neo Classic 3301-0805 |
---|---|---|---|---|
Idevit Neo Classic 3301-0655 680 мм | від 3 548 грн. | 6 пропозицій | ||
Idevit Neo Classic 3301-0805 850 мм | від 4 561 грн. | 36 пропозицій | ||
Idevit Neo Classic 3301-1005 1040 мм | від 7 273 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →