Термобокси Igloo BMX 52 Quart Cooler
Відео 5Фото 24 |
Igloo BMX 52 Quart Cooler |
|
Термобокси вміщує 83 банки 0.33 л і зберігає лід протягом 5 днів при зовнішній температурі 32 °C. Термобокс виконаний з прогумованими защіпками і ручкою, металевою вставкою на корпусі для підвищеної міцності, лінійкою для риби.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo BMX 52 Quart Cooler
Усі ціни 24 →Изотермический контейнер Igloo BMX 52 49л 0342234978350 | 9 900 грн. |
Термобокс Igloo BMX 52 (49 л) (0342234978350) 954087 | 9 199 грн. |
Изотермический контейнер Igloo Bmx 52 49 л (0342234978350) | 9 901 грн. |
Термобокс Igloo BMX 52, 49 л серый (0342234978350) | 9 900 грн. |
Термобокс Igloo BMX 52, 49 л (0342234978350) | 9 528 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →