Термосумка Igloo Playmate Gripper 16 Tech Basic
Фото 3 |
Igloo Playmate Gripper 16 Tech Basic |
|
Два окремих відсіку для різних продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo Playmate Gripper 16 Tech Basic
Усі ціни 54 →Термосумка Igloo PM GRIPPER 16 10 л красная 0342236178994 | 1 512 грн. |
Термосумка Igloo PM Gripper 16 Blue (0342236178826) 954082 | 1 596 грн. |
Изотермическая сумка Igloo Pm Gripper 16, 10л, красный | 1 513 грн. |
Термосумка Igloo PM Gripper 16, 10 л лайм (0342236179052) | 1 512 грн. |
Термосумка Igloo "PM GRIPPER 16", 10 л желтая (0342236179052) | 1 595 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості термосумки Igloo Playmate Gripper 16 Tech Basic:
- Прогумована ручка для транспортування
- Передня кишеня для зберігання дрібних речей
- Протимікробний і герметичний внутрішній матеріал
- Захищена від протікання рідини
РекомендуємоПорівняти в таблиці →