Змішувач Lidz 09 35 001F (LIDZNKS0935001F)
Фото 6 |
Lidz 09 35 001F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 09 35 001F
Усі ціни 36 →Змішувач для умивальника Lidz (NKS) 09 35 001F нікель LDVID001FNKS34954 | 639 грн. |
Змішувач для раковини Lidz (NKS) 09 35 001F (LIDZNKS0935001F) LIDZNKS09350 | 788 грн. |
Lidz Lidz Vida 001F LDVID001FNKS34954 | 639 грн. |
Кран для раковини одновентильний LIDZ 09 35 сатин нержавіюча сталь LIDZNKS | 639 грн. |
Змішувач для раковини Lidz Vida 001F Нікель (LDVID001FNKS34954) LDVID001FN | 639 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →