Душова кабіна Imprese Vaclav 90x90 ліва
Фото 4 |
Imprese Vaclav S6408690L |
|
Скло має спеціальне покриття Easy Clean, яке полегшує догляд за кабіною (захист від вапняного нальоту та інших забруднень).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vaclav 90x90 ліва
Душова кабіна Imprese Vaclav 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) s64086 | 27 090 грн. |
Imprese Imprese Vaclav 90*90*200см (s6408690L) s6408690L | 27 090 грн. |
Душова кабіна IMPRESE VACLAV 90x90x200 без піддону (s6408690L) s6408690L | 27 090 грн. |
Душова кабіна Imprese VACLAV ліва 900x900x2000 мм розпашна без піддону (s6 | 27 090 грн. |
Душова кабіна квадратна ліва IMPRESE VACLAV s6408690L 90x90 L | 24 923 грн. |
Модификації Imprese Vaclav
Ціни на Imprese Vaclav |
---|---|---|---|---|
Imprese Vaclav 90x90 ліва | від 24 923 грн. | 5 пропозицій | ||
Imprese Vaclav 90x90 права | від 27 090 грн. | 1 пропозиція | ||
Imprese Vaclav 120x80 ліва | від 25 585 грн. | 5 пропозицій | ||
Imprese Vaclav 120x80 права | від 25 585 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →