Змішувач Imprese Modus f03308201SR
Imprese Modus f03308201SR |
|
Керамічний картридж Sedal (Іспанія). Аератор Neoperl. Підходить для проточних нагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Modus f03308201SR
Усі ціни 22 →Змішувач для душа Imprese Modus хром f03308201SR | 2 507 грн. |
Imprese Imprese Modus f03308201SR | 2 507 грн. |
Змішувач для душу Imprese Modus (F03308201SR) F03308201SR | 2 474 грн. |
Змішувач для душової однозахватний IMPRESE MODUS хром латунь без душового | 2 507 грн. |
Смеситель для душа Imprese Modus f03308201SR, хром 196152 | 2 507 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →