Змішувач Imprese Vaclav f03206401AB
Відео 4Фото 7 |
Imprese Vaclav f03206401AB Vaclavбез ручного душу |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Силіконовий аератор Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vaclav f03206401AB
Усі ціни 67 →Змішувач для ванни Imprese Vaclav чорний матовий f03206410AB | 3 629 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом IMPRESE VACLAV хром ла | 3 299 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Vaclav f03206410AB, длинный излив, черный мато | 3 629 грн. |
Змішувач для ванни Imprese VACLAV чорний матовий (f03206410AB) f03206410AB | 3 629 грн. |
Змішувач для ванни Imprese Vaclav, довгий вилив, білий, 35 мм f03206403AB | 2 264 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →