Процесор Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4209T (CD8069503956900)
Відео 13 | Очікується у продажу 32 640 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 3647; Кількість ядер (cores): 8; Кількість потоків (threads): 16; Частота (ГГц): 2.2; Модель IGP: немає; |
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4209T |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen
Ціни на Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4208 | від 19 857 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4210 | від 11 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4214 | від 22 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Silver 2nd Gen 4216 | від 32 117 грн. | 3 пропозиції |