Процесор Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX (BX8071512600K)
Відео 30 |
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX
Усі ціни 52 →Процесор Intel Core i5-12600K (BX8071512600K) | 8 644 грн. |
Intel Core i5-12600K 3.7(4.9)GHz 20MB s1700 Box (BX8071512600K) BX80715126 | 8 683 грн. |
Процесор Intel Core i5-12600K 10C/16T 3.7GHz 20Mb LGA1700 125W Box (BX8071 | 8 840 грн. |
Процесор Intel Core i5-12600K (BX8071512600K) | 8 089 грн. |
Intel Core i5-12600K (BX8071512600K) Ua | 8 973 грн. |
1 1 1 3 |
Я придбав цей процесор для свого нового ПК, і я дуже радію цьому вибору. Intel core i5 12400 - це сучасний, потужний та економічний процесор, який підходить для різних цілей. Головне перевага він має 6 ядер 12 потоків і забезпечує швидку та безперебійну роботу в іграх, програмах та браузерах.
Його TDP становить 65 Вт, тому він споживає мало енергії та виділяє мало тепла. Також він має інтегровану графіку Intel UHD Graphics 730, яка може бути корисною на деяку годину, поки не куплено відеокарти. У комплект поставки входить стандартний кулер, який забезпечує належне охолодження процесора. Він має доступну ціну, яка відповідає його якості та продуктивності Він не дозволяє розгін, але це не важливо, бо він і так досить потужний за стандартної частоти. Silver: користуюся Intel i5-12400 BOX більше року |
Мене в i5-12500 все влаштовує. Можна брати i5-12600 (max частота трохи вищу). UHD770. Досить потужний. За найкрутіших стрес-тестів не перегрівався понад 87 градусів при завантаженні всіх ядер на 100%. Кулер Thermalright Assassin King 120 Mini. До нього додав ще один вентилятор 120 спереду радіатора. Ціна трохи завелика на момент покупки (червень 22, але зараз ще став дорожчим.) Александр Замура: користуюся Intel i5-12500 BOX кілька місяців |
Перший гібрид
Intel Core i5 - 12600k-найдоступніший процесор в лінійці Alder Lake з гібридною архітектурою і розблокованим множником (моделі молодше не мають ні того, ні іншого). Поєднує в собі 6 високопродуктивних ядер Golden Cove (які Intel іменує P-Core) з підтримкою багатопоточності Hyper-Threading і ще 4 енергоефективних ядра Tremont (E-Core). Того сумарно отримуємо 16 потоків.
На два кроки попереду
Потужні ядра 12-покоління на 15 відсотків швидше 11-покоління і на 25 відсотків швидше 10-покоління. Додаткові ж слабкі ядра приблизно відповідають 10-поколінню, але працюють на меншій частоті. Схожий гібридний підхід вже давно застосовується в процесорах смартфонів ARM big.LITTLE.
Розподіл навантаження
Слабкі ядра відповідають за невимогливі Додатки і фонові процеси, а потужні задіюються, наприклад, в іграх. За правильну розстановку пріоритетів відповідає вбудований в процесор контролер Intel Thread Director. Також потрібна програмна підтримка з боку операційної системи. Тому нова Windows 11 на гібридних процесорах працює швидше, ніж Windows 10.
Гаряча штучка
Підтримується робота з оперативною пам'яттю DDR4 або DDR5, а також присутнє графічне ядро Intel UHD 770. Воно дасть змогу перший час пересидіти без дискретної відеокарти. Тепловиділення в режимі авторозгону Turbo Boost становить 150 Вт, а після ручного оверклокінгу — 200+. Тому виробник навіть не поклав до комплекту боксовий кулер — обов'язково потрібен повітряний суперкулер або СРО.
Модификації Intel Core i5 Alder Lake
Ціни на Intel Core i5 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 BOX | від 6 324 грн. | 57 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM | від 5 905 грн. | 29 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX | від 5 249 грн. | 51 пропозиція | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM | від 5 275 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400T OEM | від 10 080 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 BOX | від 8 400 грн. | 50 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 OEM | від 7 954 грн. | 15 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500T OEM | від 12 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 BOX | від 9 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 OEM | від 11 805 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX | від 7 818 грн. | 52 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX | від 6 680 грн. | 55 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM | від 6 739 грн. | 25 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K OEM | від 8 639 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600T OEM | від 13 720 грн. | 6 пропозицій |