Процесор Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K BOX (BX80684I78700K)
Відео 12Фото 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
0 0 1 3 |
Купил I7 8700К и не жалею, после ноутбучного I7 3610qm прирост производительности очень ощутим, вся работа происходит в разы быстрее. Температура тоже очень радует 28-30 градусов в простое и в нагрузке 40-55, но это под топовым кулером Be quiet Dark Rock Pro 4 и термопастой NOCTUA NT-H1, не знаю как будет под другими кулерами, но у меня так) Установил проц в материнку Aorus Z390 Pro, все работает без нареканий. Скорость работы Цена завышена KomRad: користуюся Intel Core i7 Coffee Lake менше місяця |
Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6G
Лазурний лідер
Флагманський процесор покоління Coffee Lake отримав не тільки переваги Core i5-8600K, а саме — високі частоти і підтримку Hyper-Threading. Разом отримуємо 6 ядер, 12 потоків і частоти, які варіюються від стокових 3,7 ГГц до 4,7 ГГц в турбо-бусте. Плюс — розблокований множник, а значить, і 5 ГГц можна отримати відносно малою кров'ю. Для цього, втім, потрібно придбати якісний блок живлення, а також дуже хороший кулер — процесор поставляється без якого-небудь охолодження. Рекомендуємо водяне, вибір якого у нас приємно порадує.
Швидкості на межі фантастики
В однопоточних завдання 8700K не знає собі рівних. Зрозуміло, для досягнення максимальних частот його рекомендується встановлювати на чипсет Z370, підтримує розгін. Процесор також підтримує пам'ять DDR4 2666 МГц і оснащений вбудованим відеоядром Intel UHD Graphics 630, якого вистачить на базові завдання.
Ігровий лідер
Для ігор це вибір №1, оскільки дана модель володіє високою частотою і великою кількістю потоків. У ролі основи для робочої станції або стримерского комп'ютера 8700К теж впорається на відмінно.
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8086K BOX | від 13 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX | від 5 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 OEM | від 9 418 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K BOX | від 25 502 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K OEM | від 6 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700T OEM | від 16 072 грн. | 2 пропозиції |