Процесор Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX (BX8071513700K)
Відео 16Фото 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX |
|
Довколатоповий 16-ядерний процесор, показаний восени 2022 року в рамках презентації 13-го покоління процесорів Intel під кодовим ім'ям Raptor Lake. Виготовляється на основі оптимізованого 10-нм техпроцесу і призначений для встановлення в материнські плати з роз'ємом LGA 1700. Належить до верхнього цінового сегменту, розрахований на вимогливих геймерів, стримерів, кодерів, фахівців з VFX та інших категорій споживачів, яким потрібно дійсно потужний.
надто дорогий процесор. Особливість моделі полягає у використанні гібридної архітектури, при якій ядра поділяються на 2 групи: високопродуктивні Raptor Cove та допоміжні енергоефективні Gracemont. Перші задіяні в серйозних обчислювальних задачах, другі працюють на підхваті при вирішенні простих фонових завдань. Core i7-13700K складається з таких 16 ядер (8P + 8E) із тактовою частотою від 2.5 ГГц до 3.4 ГГц та можливістю автоматичного розгону до 5.4 ГГц (технологія TurboBoost Max 3.0).
Технологію багатопотокової обробки Hyper-Threading підтримують лише P-ядра. Унікальна особливість чипа полягає в його вмінні працювати як з оперативною пам'яттю класу DDR4, так і більш сучасною DDR5. Максимальна тактова частота для DDR4 становить 3200 МГц, для DDR5 - 5600 МГц. Максимальний обсяг ОЗП може становити 128 ГБ. Процесор розрахований на встановлення в материнську плату з роз'ємом Socket 1700, з яким дружать процесори Intel 12-го покоління. У режимі максимального навантаження заявлене енерговиділення становить значні 253 Вт, тому в пару до чипа потрібний потужний блок живлення та якісна система охолодження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX
Усі ціни 59 →Intel Core i7-13700K 3.4(5.4)GHz 30MB s1700 Box (BX8071513700K) BX80715137 | 18 694 грн. |
Intel Core i7-13700K (BX8071513700K) Ua | 18 993 грн. |
Intel Core i7-13700K (BX8071513700K) Ua | 18 902 грн. |
ЦПП Intel Core i7-13700K 16C/24T 3.4GHz 30Mb LGA1700 125W Box (BX807151370 | 18 762 грн. |
ЦПП Intel Core i7-13700K 16C/24T 3.4GHz 30Mb LGA1700 125W Box (BX807151370 | 18 762 грн. |
На сьогоднішній день немає завдання, з яким би цей процесор не впорався Не виявлено Michel: користуюся Intel i7-13700K BOX кілька місяців
inte і3, і5, і7, і9 нового покоління потужніші і менш гарячі ніж AMD Ryzen 3, Ryzen 5, Ryzen 7 , Ryzen 9 нового покоління! Але відео ядра в процесорах кращі у AMD!
Возможно. Но какой % людей покупающих процессоры Intel с индексом K использует их без видеокарты?
X3D передают привет. На счет "менш гарячіші" - это вы про жор под 250 ватт? Или о том что с ними только водянки справляются? |
Модификації Intel Core i7 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i7 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX | від 14 899 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 OEM | від 19 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F BOX | від 14 832 грн. | 25 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM | від 17 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX | від 14 899 грн. | 59 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX | від 14 474 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM | від 15 899 грн. | 21 пропозиція | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K OEM | від 17 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700T OEM | від 21 080 грн. | 4 пропозиції |
Ніякого андервольтингу не виробляв, процесор працює у стокове режимі, без проблем кидається до 5.4 ГГц, як охолодження використовую Asus ROG Ryuo III 360 ARGB, температури у простої 34-42 ° C, а під час стрімінгу гри та рендерингу відео 52-57 ° C.