Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM (CM8070104282134)
Відео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM
Усі ціни 24 →Процесор INTEL Core i5-10600K 4.1GHz 12MB LGA1200 TRAY (CM8070104282134) C | 6 499 грн. |
Intel Core i5-10600K (CM8070104282134) | 6 026 грн. |
Intel Core i5-10600K (CM8070104282134) | 5 969 грн. |
Процессор Intel Core i5 (lga1200) i5-10600K, Tray, 6x4,1 GHz (Turbo Boost | 6 974 грн. |
Процесор Intel Core i5-10600K (CM8070104282134) Tray CM8070104282134 | 6 429 грн. |
1 1 2 12 |
Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башти Ні Дмитро: користуюся Intel i5-10600KF BOX кілька місяців |
Продається часом надійний та досить потужний процесор, який досі ще не втратив своєї актуальності (принаймні якщо говорити про його можливості).
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Вибираючи між AMD і Intel, в черговий раз вибравши Intel і не прогадав. Вивозити всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думавши гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому іноді замислююсь над тим, що можна було і i3 обрати. Осенью 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового комп'ютера за обмеженого бюджету, передфінальний вибір впавши на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавити, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає). Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів, доступних на ринку нового заліза. Досить потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: користуюся Intel i5-10400 BOX більше року |
На жаль мені не пощастило, купував у стілусі, незадовго після гарантійного терміну процесор перестав працювати. Тепер його можна лише викинути.
Прац працював на стандартних налаштуваннях і не грівся, тож моєї вини точно немає. Ціна
Холодний Вистачає зараз для всіх ігор Зламався Дмитро: користуюся Intel i5-10400F BOX більше року |
MSI RTX 3060 VENTUS 3X 12GB OC
MSI Z490 GAMING EDGE WIFI
INTEL CORE I5-10600K
И какой кулер советуете к этому процессору с 4 трубками?
Цього разу Intel змогли
Поки в AMD б'ються над новим техпроцесом, в синьому таборі продовжують продавати морально-застарілі процесори за завищеними цінами. Та ще й сокети змінюють. Торік компанію регулярно копали за топовий Core i5 з індексом 9600, який міг стати лідером середнього сегмента, якщо б у компанії не урізали йому підтримку багатопотоковості. З приходом Comet Lake все змінилося і тепер новий Core i5 10600K може похвалитися підтримкою багатопотоковості і розблокованим множником.
6 ядер, 12 потоків, розблокований множник
Core i5-10600K пропонує покупцям шість ядер, дванадцять потоків, 12 Мбайт L3-кеша і тактові частоти в діапазоні від 4.1 до 4.8 ГГц. Розблокований множник допоможе ще трохи підняти ці цифри за рахунок оверклокінгу. Однак розкочувати губу не варто, Intel і так вичавлює всі соки з 14-нм техпроцесу, тому стеля при розгоні намацується дуже швидко. У більшості тестів розстановка сил така, що Intel Core i5-10600K за продуктивністю порівняємо з торішнім Core i7-9700K, який продавали майже за $400. Пару років тому такий крок у бік одночасного поліпшення і здешевлення з боку Intel могли передбачити лише дуже оптимістичні люди.
Гідний конкурент Ryzen 7 3700X
У порівнянні з Ryzen 7 3700X він тримається більш ніж гідно: в іграх трохи швидше, в робочих завданнях злегка відстає за рахунок додаткових ядер у Ryzen, але різниця загалом мінімальна. При цьому ціна в магазинах на обидва «каменю» вряди-годи абсолютно ідентична, близько $340, а Core i5-10600K виглядає навіть трохи вигідніше за рахунок вбудованого відеоядра. А ось на тлі молодшої моделі Core i5-10400F вигода не така очевидна: розрив у продуктивності рідко перевалює за 15%, а ціна в магазинах в півтора рази вище.
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 4 900 грн. | 83 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 4 778 грн. | 67 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 4 125 грн. | 88 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 3 872 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 5 804 грн. | 27 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 6 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 10 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10505 OEM | від 6 092 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 7 690 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 5 765 грн. | 40 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 5 027 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 4 287 грн. | 28 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 5 840 грн. | 24 пропозиції |
Саме важче чим навантажував це поки що Metro Exodus. Завантаження його на ультра налаштуваннях трималося 40%, температура ~55 градусів.