Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM (CM8070804491415)
Відео 47 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 1 1 10 |
Продуктивність У характеристиках 65 ват, на ділі 160 ват. Blue Dragon: користуюся Intel i5-11400F BOX кілька місяців |
Вартість/продуктивність Для видачі потенціалу потрібна потужна башта VladPod: користуюся Intel i5-11400F BOX менше місяця |
Брав 08.2021, за 6к грн. У той час був вигідніший ніж 3600х навіть якщо рахувати з материнською платою. Мені після фуфіків зв'язуватися знову з АМД не хотілося. Холодний із простеньким Gammaxx GTE V2.
Швидкодія топ, собі не знайшов завдань, щоб доплатити за і7. Платформа на ньому була вигідніша за райзен. Вставив і забув (звучить як прикол, але реально це так, згодом хочеш отримувати задоволення від комп'ютера, а не сидіти вечорами в біосі, виграючи кілька мегагерц і ганяти аїду) Немає Давид Скрябин: користуюся Intel i5-11400F BOX більше року |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 5 554 грн. | 86 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 5 316 грн. | 40 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 4 271 грн. | 81 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 4 084 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 5 608 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 5 843 грн. | 21 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 5 969 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 6 543 грн. | 12 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 5 796 грн. | 36 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 7 999 грн. | 52 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 6 346 грн. | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 7 831 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 5 976 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Материнка із сокетом В560
Камінь дуже добрий. Але в мене вежа 200ват, я в біосі розлочив споживання праці. При навантаженні 150-170ват.
Раджу брати.