Процесор Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM (CM8071504651106)
Відео 27Фото 7 |
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM |
|
Гібридна архітектура, що передбачає поєднання високопродуктивних (Performance-cores) і енергоефективних (Efficient-core) ядер. Підтримка стандарту DDR5 і інтерфейсу PCI Express 5.0.
Performance-cores – високопродуктивні ядра, здатні одночасно виконувати до двох потоків обчислення. Efficient-core – енергоефективні ядра, не підтримують Hyper-Threading і призначені для обробки фонових навантажень.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM
Процесор INTEL Core i3-12100T Tray (CM8071504651106) | 7 790 грн. |
Процессор Intel Core i3-12100T (CM8071504651106) | 7 983 грн. |
INTEL Core i3-12100T Tray (CM8071504651106) | 7 980 грн. |
Процесор Intel Core i3-12100T (CM8071504651106) | 7 977 грн. |
0 0 0 6 |
Ціна Їх немає Evgeniy Matveev: користуюся Intel i3-12100F BOX більше року |
Холодний потужний дешевий ІДЕАЛ Висока частота на ядро за таку ціну, всі ігри на високих літають, на боксовому кулері температура у стресі тесті максимум 65 град. сокова ціна, взявши h610 і ганяєш 4 ядра нажаль не вистачає щоб грати ігри і дивуватися стріми ( якщо це вам важливо) і це всі мінуси які я зауважив за більше року використання, але в іграх де процесор не дуже потрібний Юрій Данило: користуюся Intel i3-12100F BOX більше року |
Оптимальний бюджетний варіант: ціни, ігрової продуктивності, якості, енергоефективності та ін. 3900 Mb/s (Kingston FURY Renegade SFYRS/500G). Швидкий як для 4 ядер і 8 потоків (на мій погляд найкращий у своєму класі), просте охолодження легко справляється, економія електроенергії, вбудована графіка (для студентів та ін), сучасний сокет для подальшої можливої заміни процесора (i5, i7, i9 12 -13 покоління за відповідної материнської плати). Якщо чіплятися, графіка UHD730 (UHD770 краще, починаючи з i5-12500 і вище). А взагалі за власний кошт оптимальний варіант. |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
15 вересня 2023, 11:25
Он сможет потянуть ддр5 5200 мгц? #
я просто нашёл вкусную ддр5 на 5200 мгц на 32 гб за 33к тенге, да и в целом выходит не сильно по бюджету, но вот есть несопоставимость с частотой памяти.
21 червня 2022, 08:44
Чем охлаждать #
Чем охлаждать i3 12100f и сколько выделяет тепла(просто боксовый кулер шумит как пылесос)
29 квітня 2022, 22:01
Какую мамку узять? #
пасаны, какую мамешу взять к этому процу с учетом того что в будущем буду обновляться?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Alder Lake
Ціни на Intel Core i3 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 BOX | від 4 766 грн. | 65 пропозицій | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 OEM | від 4 350 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F BOX | від 3 724 грн. | 77 пропозицій | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F OEM | від 3 391 грн. | 47 пропозицій | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM | від 7 790 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Far Cry 6 на фул налаштуваннях 60fps
DOOM Eternal 60fps