Процесор Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM (CM8070104282327)
Відео 19 |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM |
|
Turbo Boost 2.0 (один / всі ядра), 4.7 / 4.6 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM
Усі ціни 30 →Процесор INTEL Core i7-10700 (2.9GHz, 16MB, LGA1200) TRAY CM8070104282327 | 10 735 грн. |
Intel Core i7-10700 (CM8070104282327) | 8 974 грн. |
Intel Core i7-10700 (CM8070104282327) | 8 931 грн. |
Процессор intel Core™ i7 10700 (cm8070104282327) | 10 215 грн. |
Процесор Intel Core i7-10700 (CM8070104282327) Core i7-10700 (CM8070104282 | 10 279 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 0 4 |
Купив 10700 у турбобусті 4.8 ррц це майже 5 як у К, але тільки він не гріється від слова зовсім, поставив його під своє в розгонах цих не бачу сенсу, видяху 3070 розкриває на всі 100%, сам же не вантажиться в самих топових іграх і до половини, а під свою температуру 40 градусів макс що я бачив у тому ж ексодусі. Так що не ведіть на ці "К" Холодний та продуктивний під сро, для домашніх потреб ідеальний вибір Ціна, але це вже камінь вище за середню категорію користуюся Intel i7-10700 BOX кілька місяців |
Спочатку здався занадто гарячим на двосекційній CBO, але в мануальному режимі 5Ghz@1.225v температури в просто 28-40 °, в іграх не вище 60 °, а при рендерах гріється до 80 з піками до 84). Якщо збираєтеся брати на ньому 5.1-5.3Ghz при ~1.35v, беріть на охолодження хорошу трисекційну (аля kraken x73) Відмінна стабільність та продуктивність на рівні 9900k (більше 5к пабугаїв у Cinebench R20) Полум'яний та пекучий :) |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
anonim
23 лютого 2021, 11:49
На е-каталоге i7-10700 oem есть продавец ПОЛЮС у которого 5 разновидностей 10700 #
Вопрос, чем они принципиально отличаются? За счёт чего у них разная цена?
Показано 3 із 23 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Comet Lake
Ціни на Intel Core i7 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX | від 9 599 грн. | 54 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM | від 8 780 грн. | 30 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX | від 9 207 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX | від 10 598 грн. | 57 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX | від 7 900 грн. | 29 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM | від 10 769 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K OEM | від 11 808 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →