Процесор Intel Pentium Alder Lake G7400 OEM (CM8071504651605)
Відео 8 |
Intel Pentium Alder Lake G7400 OEM G7400 BOXG7400 OEM |
|
Недорогий двоядерний / чотирьохпоточний процесор з сімейства Intel Pentium 12-го покоління на базі мікроархітектури Alder Lake (10 нм). Призначений для установки в Материнські плати з сокетом Intel LGA 1700, побудованих на базі чіпсетів початкового рівня Intel H610 або Intel B660. Процесор оснащений двома ядрами performance-класу з фіксованою тактовою частотою і вмінням одночасної обробки декількох обчислювальних потоків.
В ієрархії сімейства Alder Lake він розташовується між ультрабюджетними офісними чіпами Celeron, які не підтримують Авторозгон c технологією Hyper Threading, і міцними чотирьохядерними чіпами Core i3. На відміну від попередників 12-е покоління Intel Pentium підтримує роботу як зі звичною оперативною пам'яттю DDR4 з максимальною частотою 3200 МГц, так і з пам'яттю класу DDR5, гранична частота якої може досягати 4800 МГц.
Максимально можливий об'єм встановленої ОЗП становить 128 ГБ. Завдяки цьому моделі Pentium стануть хорошим вибором для створення універсальних офісних систем для роботи з текстами, електронними таблицями, веб-контентом і презентаціями. Показують гідний рівень швидкодії в браузерах, месенджерах і мультимедійному Софті. А завдяки наявності інтегрованого відеоядра дозволяють заощадити на покупці дискретної відеокарти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Pentium Alder Lake G7400 OEM
Усі ціни 15 →Процесор INTEL Pentium G7400 (2C/4T, 3.7GHz, 6MB, LGA1700) TRAY CM80715046 | 4 199 грн. |
Intel Pentium Gold G7400 (CM8071504651605) Tray | 3 956 грн. |
Intel Pentium Gold G7400 (CM8071504651605) Tray | 3 919 грн. |
Процесор Intel Pentium Gold G7400 Tray (BX80701G7400 tray) BX80701G7400 tr | 4 209 грн. |
Процессор INTEL Pentium G7400 (2C/4T, 3.7GHz, 6MB, LGA1700) Tray (CM807150 | 3 841 грн. |
Модификації Intel Pentium Alder Lake
Ціни на Intel Pentium Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Alder Lake G7400 BOX | від 4 227 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Pentium Alder Lake G7400 OEM | від 3 841 грн. | 15 пропозицій |