Процесор Intel Xeon Silver 4108 (BX806734108)
Відео 13Фото 5 |
Intel Xeon Silver 4108 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Silver
Ціни на Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | від 7 158 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4110 | від 38 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4114 | від 9 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4116 | від 30 693 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4210R | від 19 154 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4214R | від 29 328 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4215R | від 36 440 грн. | 17 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4309Y | від 27 157 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4310 | від 22 818 грн. | 14 пропозицій |
Рекомендуємо