Процесор Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM
Відео 22Фото 4 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM
Усі ціни 42 →Intel Core i5-13400 2.5(4.6)GHz 20MB s1700 Tray (CM8071505093004) CM807150 | 9 299 грн. |
Процесор INTEL Core i5-13400 (10C(6P+4E)(/16T, 2.5GHz, 20MB, LGA1700) TRAY | 9 899 грн. |
Процесор Intel Core i5 13400 2.5GHz (20MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (B | 9 904 грн. |
Процесор Intel Core i5-13400 (CM8071505093004) | 9 080 грн. |
Intel Core I5-13400 (CM8071505093004) Tray | 8 738 грн. |
ще 20 пропозицій
Відчувається покращення інтел, користувався 12400, тепер перейшов на 13400, різниця є і я радію куплю! 10 ядер 16 потоків, 20мб Кешу, архітектура, 4.6 ГГц ціна трохи Дмитрий Глухов: користуюся Intel i5-13400 BOX менше місяця |
Користуюсь цим процесором кілька днів і що можу сказати. У комплекті зі СРО 240 при максимальній завантаженості гріється до 50 градусів. Холодний, сильний камінь. Поки що все добре Михаил Олийнык: користуюся Intel i5-13400F BOX менше місяця |
Додати відгук
4 травня 2023, 19:38
Наличие кулера не указано в описании. Его нет в комплекте? #
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | від 9 450 грн. | 36 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | від 8 403 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | від 7 899 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | від 7 908 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400T OEM | від 12 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | від 10 515 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | від 10 635 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | від 12 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | від 13 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | від 12 644 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | від 11 315 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | від 11 774 грн. | 22 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | від 14 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | від 14 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →