Ящик для інструменту Intertool BX-6121
Intertool BX-6121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-6121
Усі ціни 12 →Ящик для инструмента Intertool BX-6121 | 885 грн. |
Intertool Intertool BX-6121 125013 | 999 грн. |
Ящик для інструментів 21" 530*270*245 мм INTERTOOL BX-6121 | 999 грн. |
Intertool Ящик Intertool для инструмента 21" 530*270*245мм (BX-6121) | 938 грн. |
Ящик для інструменту Intertool 21" 530x270x245 мм (BX-6121) | 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →