Ланцюгова пила Vitals BKZ 4518n 18 (87942)
Відео 4Фото 5 |
Vitals BKZ 4518n 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals BKZ 4518n 18
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 18“ 87942T | 3 618 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 18“ | 3 618 грн. |
Бензопила Vitals BKZ 4518n 18" (87942T) | 3 591 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 18" | 3 618 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vitals BKZ 4518n 18
Ціни на Vitals BKZ 4518n 18 |
---|---|---|---|---|
Vitals BKZ 4518n 15 | від 3 029 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals BKZ 4518n 15 Kit | від 3 777 грн. | 1 пропозиція | ||
Vitals BKZ 4518n 18 | від 3 591 грн. | 4 пропозиції |