Ножівка Intertool HT-3114
Відео 2Фото 2 |
Intertool HT-3114 300 мм350 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3114
Усі ціни 13 →Intertool Intertool HT-3114 | 189 грн. |
Ножівка пасовочная по дереву Intertool 350 мм, 12 зуб. x 1" (HT-3114) | 189 грн. |
Ножівка по дереву пасовочна Intertool HT-3114s - 350 мм 12T х 1" (DR-00000 | 214 грн. |
Ножівка пасівна по дереву 350 мм, 12 зуб/дюйм INTERTOOL HT-3114 | 289 грн. |
Ножівка пасовочна по деревині 350 мм, 12 зуб/дюйм INTERTOOL HT-3114 | 175 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель HT-3113 — довжина полотна 300 мм, вага 396 г
- Модель HT-3114 — довжина полотна 350 мм, вага 458 г
Модификації Intertool HT-3114
Ціни на Intertool HT-3114 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-3113 | від 179 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool HT-3114 | від 175 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →