Ножівка Fiskars 1028376 (SW16)
Фото 4 |
Fiskars 1028376 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1028376
Усі ціни 8 →Пилка садова складана Fiskars Solid SW16 1028376 | 1 099 грн. |
Ножовка по дереву садовая Fiskars Solid SW16 160мм (1028376) | 1 099 грн. |
Садовая пила Fiskars Solid SW 16 1028376 | 949 грн. |
Пила Fiskars садові ручна Solid SW16 (1028376) | 1 099 грн. |
Садова пила Fiskars Solid SW 16 1028376 | 1 099 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →