Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Лещата й струбцини   /   Intertool

Струбцина Intertool HT-6005 500 мм

Фото - Лещата Intertool HT-6005 500 мм
Відео 2
Intertool HT-6005
Тип
струбцина
Конструкція
F-подібна
Механізм стиснення
гвинтовий
Ширина затискання
500 мм
Глибина затискання
120 мм
Особливості конструкції
змінні губки
Матеріал корпуса
сталь
Вага
1.94 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-6005 500 мм

Intertool Intertool HT-6005

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
624 грн.

Струбцина тип "F", 500×120 мм, DIN5117 INTERTOOL (HT-6005) UA HT-6005

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

Струбцина столярна Intertool 500 х 120 мм HT-6005

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
605 грн.

Динаміка цін на Intertool HT-6005 500 мм

Модификації Intertool HT-6005

Ціни на Intertool HT-6005
Intertool HT-6004 300 ммвід 399 грн.2 пропозиції
Intertool HT-6005 500 ммвід 499 грн.3 пропозиції
Intertool HT-6006 800 ммвід 549 грн.2 пропозиції
Intertool HT-6007 1000 ммвід 649 грн.3 пропозиції
Відеоогляди