Струбцина Intertool HT-6020 150 мм
Фото 5 |
Intertool HT-6020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6020 150 мм
Усі ціни 9 →Intertool Intertool HT-6020 | 179 грн. |
Струбцина-автомат 150 x 60мм INTERTOOL HT-6020 | 279 грн. |
Струбцина-автомат 150 x 60мм INTERTOOL HT-6020 | 155 грн. |
Струбцина автомат 150х60мм INTERTOOL HT-6020 | 199 грн. |
Струбцина-автомат 150 x 60мм INTERTOOL HT-6020 | 179 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool HT-6020
Ціни на Intertool HT-6020 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6020 150 мм | від 155 грн. | 17 пропозицій | ||
Intertool HT-6022 200 мм | від 165 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool HT-6023 300 мм | від 175 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →