Лещата Intertool HT-0057 губки 60 мм
Відео 1Фото 3 |
Intertool HT-0057 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0057 губки 60 мм
Усі ціни 8 →Intertool Intertool HT-0057 | 229 грн. |
Лещата Intertool 60 мм (HT-0057) | 259 грн. |
Тиски міні 60 мм INTERTOOL HT-0057 | 329 грн. |
Лещата Intertool міні 60 мм (HT-0057) | 234 грн. |
Тиски мини INTERTOOL HT-0057 | 254 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Intertool HT-0057
Ціни на Intertool HT-0057 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0055 30 мм / губки 40 мм | від 161 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-0056 губки 50 мм | від 189 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool HT-0058 50 мм / губки 75 мм | від 269 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-0057 губки 60 мм | від 229 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →