Рівень Intertool MT-1280
Фото 4 |
Intertool MT-1280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1280
Рівень з поворотною капсулою 2000 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1280 | 549 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 2000 мм 3 вічка INTERTOOL MT-1280 (83682) | 559 грн. |
Рівень із поворотною капсулою 2000мм. 3 вічка INTERTOOL MT-1280 | 559 грн. |
Рівень INTERTOOL MT-1280 із зворотною капсулою 2000мм. 3 капсули | 615 грн. |
Модификації Intertool MT-1280
Ціни на Intertool MT-1280 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1272 | від 369 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool MT-1275 | від 343 грн. | 15 пропозицій | ||
Intertool MT-1280 | від 549 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →