Лазерний далекомір Intertool MT-3075
Фото 8 |
Intertool MT-3075 |
|
Вихідних площин для вимірювання — 3
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3075
Усі ціни 6 →Лазерний далекомір Intertool MT-3075 | 1 269 грн. |
Дальномер лазерный 50м, откидная ножка INTERTOOL MT-3075 | 1 499 грн. |
Лазерний далекомір Intertool MT-3075 [99025] | 1 587 грн. |
Далекомір лазерний Intertool 50 м відкидна ніжка (MT-3075) | 1 567 грн. |
Далекомір лазерний 50м, відкидна ніжка INTERTOOL МТ-3075 | 1 499 грн. |
Далекомір лазерний INTERTOOL MT-3075 50 м, відкидна ніжка | 1 649 грн. |
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (50 останніх вимірювань)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →