Болгарка Intertool PT-1202
Відео 2 |
Intertool PT-1202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-1202
Усі ціни 11 →Угловая шлифмашина пневматическая Intertool PT-1202 | 1 695 грн. |
Угловая шлифмашина пневматическая диаметр круга 125 мм INTERTOOL PT-1202 | 1 799 грн. |
Кутова шліфмашина INTERTOOL PT-1202 | 1 435 грн. |
Шліфмашина кутова пневматична 125 мм INTERTOOL PT-1202 | 1 999 грн. |
Intertool Угловая шлифмашина пневматическая Intertool 125мм (PT-1202) | 1 566 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →