Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Дрилі й шурупокрути   /   Intertool

Дриль-шурупокрут Intertool Storm WT-0318

Фото - Дриль / шурупокрут Intertool Storm WT-0318
Фото 7
Intertool Storm WT-0318
Основне
Тип пристроюдриль-шурупокрут
Конструкціяпістолетна
Характеристики
Кількість обертів400/1200 об/хв
Крутний момент24 Нм
з регулюванням
15 ступенів
Редуктор2-швидкісний
Кількість швидкостей2
Реверсповзунковий
Вага1.35 кг
Патрон
Тип патронашвидкозатискний
Діаметр патрона10 мм
Макс. ⌀ свердління дерева23 мм
Макс. ⌀ свердління металу8 мм
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціївідсік для біт
Комплектаціякейс (сумка)
зарядний пристрій
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор2 шт.
Напруга батареї18 В
Ємність акумулятора1.3 Агод
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2012
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool Storm WT-0318

Усі ціни 6 →

Дриль-шуруповерт Intertool WT-0318

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
1 299 грн.

Шуруповерт акумуляторний Intertool WT-0318

Призначення: побутової / Тип інструмента: шуруповерт / Тип патрона: швидкозажимний / Кількість швидкостей роботи: 2 / Харчува... щення: від акумулятора / Діаметр патрона: 10 мм / Макс. число оборотів холостого ходу: 1200 об / хв / Тип акумулятора: Li-Ion / Час зарядки акумулятора: 1 ч
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 240 грн.

Intertool Intertool Storm WT-0318 118178

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 874 грн.

Дриль-шурупокрут акумуляторний, 12 В, 30 Nm, 0-350/0-1300 об/хв, патрон 0,8-10 мм, 2,0 Аг, знімний патрон INTERTOOL (WT-0318

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
1 499 грн.

Шуруповерт акумуляторний Intertool Storm WT-0318 12В x 0.8-10мм DFR

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 684 грн.

Дриль-шурупокрут INTERTOOL WT0318, акумуляторний Li-Ion, знімний патрон

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 881 грн.

Динаміка цін на Intertool Storm WT-0318